een historisch dieptepunt
Een historisch dieptepunt, letterlijk dan: Voor het eerst sedert onze verbouwingen is de regenwaterput droog gevallen. Tienduizend liter regenwater doorgespoeld via het toilet, de wasmachine, water voor de schapen, de kippen en de terrasplanten. Daarnaast hebben we nog stadwaterverbruik (bad, douche, koken en afwassen,…), maar dat is vrij beperkt.
En dan letten wij nog op ons waterverbruik, in tegenstelling tot al dat zwembadvullende tuinsproeivolk dat wekelijks zijn audi afhoost op een hogedrukgereinigde oprit. Niet onnodig verkwisten en al, wij. Maar niettemin, op een goede maand tijd t-i-e-n-d-u-i-z-e-n-d liter er door. Behoorlijk confronterend. Niet dat we nu met een ‘waterprobleem’ zouden zitten: we hebben nog een steenput die schier bodemloos is, en mocht die droog vallen dan komt er nog altijd water uit de kraan. Meer water tot onze beschikking dan een groot Afrikaans dorp … lucky us.
Comment from Kristel
Time: 16/05/2007, 06:44
Als bij ons de droogte dreigt is dat eerder te wijten aan een (f***) slecht werkende filter die alles naar de riolering doorsluist… grrrr