die avond in de schapenstal.
Bakske vol en ambiaans! Gezellig met z’n tienen in de schapenstal. ‘t Was net etenstijd voor ouders en kinders: het zacht gemekker en dito geblaat was dan ook niet uit de lucht. De Witte van Moerbeke zag dat het goed was en stak op z’n gemakje nog wat hooi achter de kiezen. Jammer dat de manoevreerruimte in zo’n volle stal nogal beperkt is. Toch wat ‘sfeerbeeldjes’.

Comments
Comment from Andries
Time: 27/02/2008, 16:57
Inderdaad heel erg leuke foto’s. Spijtig wel van dat ene lammetje, ik kan mij wel voorstellen dat zoiets echt niet plezant is.
Comment from zeezicht
Time: 27/02/2008, 19:28
Wat een weelde aan schatjes! En dan die kleur… ik weet niet of ik al eerder wit-zwarte schapen gezien heb. Zijn ze eigenlijk zeldzaam?
Comment from Ann
Time: 28/02/2008, 11:51
Voila sé, nieuw leven. De lente is nabij ! Kweeni hoe schattig :-))
Comment from chelone
Time: 28/02/2008, 23:31
Die avond in de schapenstal gebeurde weer een wonder waarbij we langer stille moeten blijven staan.
Comment from bart
Time: 29/02/2008, 21:45
@zeezicht: ze zijn behoorlijk algemeen aan het worden. Populair bij hobbyfokkers omdat ze een redelijke vleesopbrengst combineren met makkelijk lammeren, in tegenstelling tot de courante texels (de gewone witte schapen), die doorgaans moeilijker lammeren maar wel iets meer vlees opleveren.
Comment from Menck
Time: 27/02/2008, 11:16
Heerlijke prenten. Als de eerste lammetjes in de wei dartelen, dan is de lente niet veraf meer.