De eigenwijze tuin

eigenwijzetuin.be

Posts Reacties



onkruid

13 October, 2009 | just pictures | Door: bart

schijfloze kamilleSchijfloze kamille, valt op het eerste zicht niet op, maar als je wat aandachtiger kijkt staat het er vol mee

Comments

Comment from veerle
Time: 15/10/2009, 13:34

‘t Is wel nog een van de ‘mooiere’ onkruidsoorten.

Comment from Boomschors
Time: 22/01/2011, 20:30

Onkruid verwijderen op een natuurlijke wijze? Gebruik dan boomschors.. gebruik het reeds enkele jaren en lukt prima om de groei van onkruid tegen te gaan!

Comment from AnneTanne
Time: 23/01/2011, 00:57

hihi… een spammer die op ‘onkruid’ heeft gegoogled maar niet verder heeft gekeken dan zijn neus lang is!

Comment from bart
Time: 23/01/2011, 10:24

‘t zal niet renderen; foetsie link! :-)

Comment from Gert Arijs
Time: 23/01/2011, 11:50

Wat een hypocrieten hiero.. jullie vinden de eigen reactie zeker nog relevanter op de topic van “onkruid”? Ons AnneTanne doet het zelf.. http://www.annetanne.be/kruidenklets/ Maar in het land der blinden is éénoog koning.. vandaar waarschijnlijk die “eigenwijze..” go figure.

Comment from bart
Time: 23/01/2011, 14:30

Gert, het gaat hem niet om het al of niet gebruiken van boomschors, maar om het domweg en ongevraagd plaatsen van een commerciële link. Die gaan er bij mij systematisch uit, of het nu voor boomschors, mollenverdelgers of mosbestrijding gaat. Geen commerce op mijn erf, of ‘t moest zijn dat ik er zelf aan verdien ;-)
De titel van dit stukje ‘onkruid’ heeft een dubbele bodem: kamille is wat mij betreft absoluut geen onkruid, maar een mooie plant die hier welkom is. Misschien zijn mijn verwachtingen iets te hoog gespannen als ik hoop dat een deel van mijn lieve lezertjes dat ook zou door hebben?

Write a comment